Cukiernia Wilk od ponad 40 lat zajmuje się wypiekaniem wyrobów cukierniczych . Początkowo produkcja odbywała się w małym punkcie, gdzie klienci mogli od razu kupić i skosztować świeże i jeszcze ciepłe słodkości. Z czasem  wraz ze wzrostem zainteresowania naszymi wyrobami zakład produkcyjny przeniósł się w inne miejsce, aby sprostać oczekiwaniom klientów i i dotrzeć do jeszcze większej ilości odbiorców.
Cukiernia Wilk od początku była rodzinną działalnością, którą cechuje elastyczność, życzliwość i dbałość o klienta. Receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie pozwalają cieszyć się naprawdę oryginalnym smakiem i dobrej jakości wyrobami. 
Wraz z biegiem lat dzięki ciężkiej wspólnej pracy, ale przede wszystkim dzięki pasji zbudowaliśmy sieć własnych punktów sprzedaży . Dziś nasz rodzinny biznes obejmuje lokale w Połczynie-Zdroju, Świdwinie i Złocieńcu. Od lat zaopatrujemy również lokalne sklepy oraz obiekty hotelowe i gastronomiczne.
Wciąż się rozwijamy i stale uzupełniamy asortyment o nowe produkty i usługi. Chcemy dotrzeć do jak największego grona wielbicieli słodkości, dlatego systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz targach i poznajemy aktualne trendy w cukiernictwie.
W naszej ofercie znajdziesz wypieki na każdą okazję!